Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Mahe, Seychelles | 23:00 | |
2 | Insula Praslin, Seychelles | 08:00 | 17:00 |
3 | Pe mare | ||
4 | Antisiranana, Madagascar | 08:00 | 18:00 |
5 | Pe mare | ||
6 | Portul Louis, Mauritius | 14:00 | |
7 | Portul Louis, Mauritius | 18:00 | |
8 | Pointe des Galets, Insulele Reunion | 08:00 | 19:00 |
9 | Pe mare | ||
10 | Tolanaro, Madagascar | 08:00 | 17:00 |
11 | Pe mare | ||
12 | Pe mare | ||
13 | Durban, Africa de Sud | 07:00 | 19:00 |
14 | Portul Elizabeth, Africa de Sud | 14:00 | |
15 | Portul Elizabeth, Africa de Sud | 18:00 | |
16 | Pe mare | ||
17 | Pe mare | ||
18 | Cape Town, Africa de Sud | 07:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.