Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Cape Town, Africa de Sud | 07:00 | |
2 | Cape Town, Africa de Sud | 19:00 | |
3 | Pe mare | ||
4 | Pe mare | ||
5 | Durban, Africa de Sud | 07:00 | 23:00 |
6 | Golful Richards, Africa de Sud | 08:00 | 19:00 |
7 | Pe mare | ||
8 | Pe mare | ||
9 | Tolanaro, Madagascar | 08:00 | 19:00 |
10 | Pe mare | ||
11 | Pointe des Galets, Insulele Reunion | 08:00 | 19:00 |
12 | Portul Louis, Mauritius | 07:00 | |
13 | Portul Louis, Mauritius | 13:00 | |
14 | Pe mare | ||
15 | Antisiranana, Madagascar | 08:00 | 17:00 |
16 | Pe mare | ||
17 | Insula Praslin, Seychelles | 09:00 | 23:00 |
18 | Mahe, Seychelles | 07:00 | 19:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.