Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 18:00 | |
2 | Syros, Grecia | 08:00 | 18:00 |
3 | Delos, Grecia | 07:00 | 12:00 |
3 | Paros, Grecia | 14:30 | 20:00 |
4 | Nafplion, Grecia | 07:00 | 18:00 |
5 | Monemvassia, Grecia | 07:00 | 18:00 |
6 | Creta (Heraklion), Grecia | 08:00 | 18:00 |
7 | Patmos, Grecia | 07:00 | 21:30 |
8 | Ephesus / Kusadasi, Turcia | 07:00 | 18:00 |
9 | Rhodos, Grecia | 07:00 | 17:00 |
10 | Antalya, Turcia | 07:30 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.