Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 18:00 | |
2 | Patmos, Grecia | 12:00 | 20:00 |
3 | Ephesus / Kusadasi, Turcia | 07:00 | 17:00 |
4 | Rhodos, Grecia | 07:00 | 17:00 |
5 | Delos, Grecia | 07:00 | 12:00 |
5 | Mykonos, Grecia | 13:40 | 23:00 |
6 | Santorini, Grecia | 07:00 | 18:00 |
7 | Nafplion, Grecia | 08:00 | 22:00 |
8 | Hydra, Grecia | 08:00 | 14:30 |
8 | Canal Corinth | 22:30 | 22:30 |
9 | Itea, Grecia | 07:00 | 14:00 |
10 | Pe mare | ||
11 | Reggio Calabria, Italia | 07:00 | 22:00 |
12 | Syracuse, Italia | 07:00 | 18:00 |
13 | Valletta, Malta | 07:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.