Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 22:00 | |
2 | Syros, Grecia | 08:00 | 18:00 |
3 | Santorini, Grecia | 08:00 | 22:00 |
4 | Monemvasia, Grecia | 08:00 | 17:00 |
5 | Argostoli, Grecia | 08:00 | 18:00 |
6 | Pe mare | ||
7 | Roma (Civitavecchia), Italia | 08:00 | |
8 | Roma (Civitavecchia), Italia | 22:00 | |
9 | Koper, Slovenia | 07:00 | 17:00 |
10 | Split, Croatia | 08:00 | 21:00 |
11 | Dubrovnik, Croatia | 08:00 | 22:00 |
12 | Kotor, Muntenegru | 09:30 | 18:00 |
13 | Pe mare | ||
14 | Sorrento, Italia | 08:00 | 18:00 |
15 | Roma (Civitavecchia), Italia | 06:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.