Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 22:00 | |
2 | Santorini, Grecia | 08:00 | 21:00 |
3 | Creta (Heraklion), Grecia | 07:00 | 19:00 |
4 | Rhodos, Grecia | 08:00 | 19:00 |
5 | Pe mare | ||
6 | Suez Canal Transit, Egypt | 03:30 | 17:00 |
7 | Pe mare | ||
8 | Yanbu al Bahr, Arabia Saudita | 08:00 | 18:00 |
9 | Jeddah, Arabia Saudita | 08:00 | 18:00 |
10 | Pe mare | ||
11 | Pe mare | ||
12 | Pe mare | ||
13 | Salalah, Oman | 08:00 | 19:00 |
14 | Pe mare | ||
15 | Pe mare | ||
16 | Pe mare | ||
17 | Bombay (Mumbai), India | 07:00 | |
18 | Bombay (Mumbai), India |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.