Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 17:00 | |
2 | Santorini, Grecia | 08:00 | 18:00 |
3 | Aghios Nikolaos, Creta | 08:00 | 18:00 |
4 | Pe mare | ||
5 | Cairo (Port Said), Egipt | 05:00 | 05:00 |
5 | Canalul Suez, Egipt | ||
5 | Suez Canal Transit, Egypt | 18:00 | 18:00 |
6 | Pe mare | ||
7 | Aqaba, Iordania | 07:00 | 19:00 |
8 | Sharm-El-Sheikh, Egipt | 07:00 | 18:00 |
9 | Luxor (Safaga), Egipt | 06:00 | 23:59 |
10 | Pe mare | ||
11 | Pe mare | ||
12 | Pe mare | ||
13 | Pe mare | ||
14 | Pe mare | ||
15 | Pe mare | ||
16 | Muscat, Oman | 08:00 | 18:00 |
17 | Pe mare | ||
18 | Abu Dhabi, Emiratele Arabe Unite | 08:00 | 18:00 |
19 | Dubai, Emiratele Arabe Unite | 07:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.