Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Nice (Villefranche), Franta | 23:00 | |
2 | St. Tropez, Franta | 08:00 | 18:00 |
3 | Collioure (Port Vendres), Franta | 08:00 | 18:00 |
4 | Port Mahon, Menorca, Spania | 08:30 | 22:00 |
5 | Palma de Mallorca, Spania | 08:30 | 19:00 |
6 | Valencia, Spania | 08:00 | 23:00 |
7 | Pe mare | ||
8 | Malaga, Spania | 08:00 | 22:00 |
9 | Sevilia, Spania | 18:30 | |
10 | Sevilia, Spania | 21:00 | |
11 | Pe mare | ||
12 | Lisabona, Portugalia | 07:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.