Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 19:00 | |
2 | Ephesus / Kusadasi, Turcia | 09:00 | 23:00 |
3 | Bodrum, Turcia | 08:00 | 23:00 |
4 | Rhodos, Grecia | 08:00 | 18:00 |
5 | Santorini, Grecia | 08:00 | 19:00 |
6 | Souda Bay, Greece | 08:00 | 18:00 |
7 | Pe mare | ||
8 | Valletta, Malta | 08:00 | 22:00 |
9 | Taormina (Sicilia), Italia | 08:00 | 18:00 |
10 | Palermo, Sicilia, Italia | 08:00 | 23:00 |
11 | Napoli, Italia | 12:00 | |
12 | Napoli, Italia | 18:00 | |
13 | Roma (Civitavecchia), Italia | 07:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.