Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 18:00 | |
2 | Muntele Athos (Scenic Cruising) | 06:00 | 18:00 |
3 | Kavala (Philippi), Grecia | 07:00 | 20:00 |
4 | Thessaloniki, Grecia | 09:00 | |
5 | Thessaloniki, Grecia | 18:00 | |
6 | Volos, Grecia | 07:30 | 20:00 |
7 | Mykonos, Grecia | 09:00 | 22:00 |
8 | Ephesus / Kusadasi, Turcia | 08:00 | 21:00 |
9 | Santorini, Grecia | 08:00 | 18:00 |
10 | Atena (Piraeus), Grecia | 05:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.