Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Atena (Piraeus), Grecia | 17:00 | |
2 | Pe mare | ||
3 | Taormina (Sicilia), Italia | 08:00 | 17:00 |
4 | Sorrento, Italia | 08:00 | 18:00 |
5 | Roma (Civitavecchia), Italia | 07:30 | 19:00 |
6 | Florenta / Pisa (Livorno), Italia | 08:00 | 22:00 |
7 | Nice (Villefranche), Franta | 10:00 | 19:00 |
8 | Pe mare | ||
9 | Cartagena, Spania | 11:30 | 17:00 |
10 | Malaga, Spania | 08:00 | 22:00 |
11 | Gibraltar, Teritoriu Englez | 08:00 | 13:00 |
12 | Lisabona, Portugalia | 13:00 | |
13 | Lisabona, Portugalia | 07:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.