Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Puntarenas, Costa Rica | 19:00 | |
2 | Playa Panama | 07:00 | 17:30 |
3 | Punta Leona | 07:00 | 17:30 |
4 | Golfito, Costa Rica | 07:00 | 12:30 |
5 | Isla del Coco, Costa Rica | 12:30 | |
6 | Isla del Coco, Costa Rica | 13:00 | |
7 | Pe mare | ||
8 | Puerto Lopez, Manabi, Ecuador | 08:00 | 18:00 |
9 | Pe mare | ||
10 | Pe mare | ||
11 | Lima (Callao), Peru | 07:00 | 20:00 |
12 | Paracas, Peru | 07:00 | 18:00 |
13 | Pe mare | ||
14 | Arica, Chile | 06:30 | 20:00 |
15 | Pe mare | ||
16 | Antofagasta, Chile | 05:00 | 23:00 |
17 | Isla Pan de Azucar, Chile | 12:00 | 17:00 |
18 | Coquimbo, Chile | 11:00 | 16:00 |
19 | Santiago (Valparaiso), Chile | 08:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.