Ziua | Portul | Sosire | Plecare |
1 | Papeete, Tahiti, Polinezia Franceza | 17:00 | |
2 | Fakarava, Arhipelagul Tuamotu, Polinezia Franceza | 11:30 | 17:30 |
3 | Pe mare | ||
4 | Hiva Oa, Insulele Marquesas, Polinezia Franceza | 07:30 | 12:00 |
4 | Hapatoni (Tahuata), Polinezia Franceza | 14:30 | 23:00 |
5 | Hatiheu, Insulele Marquesas, Polinezia Franceza | 06:30 | 20:00 |
6 | Hanavave | 06:30 | 18:00 |
7 | Pe mare | ||
8 | Pe mare | ||
9 | Mangareva, Insulele Gambier, Polinezia Franceza | 06:30 | 16:30 |
10 | Adamstown, Pitcairn | 15:30 | |
11 | Adamstown, Pitcairn | 19:00 | |
12 | Pe mare | ||
13 | Pe mare | ||
14 | Pe mare | ||
15 | Insula Easter, Chile | 06:30 | |
16 | Insula Easter, Chile | 18:30 | |
17 | Pe mare | ||
18 | Pe mare | ||
19 | Pe mare | ||
20 | Pe mare | ||
21 | Insula Alexander Selkirk, Chile | 12:30 | 20:00 |
22 | Insula Robinson Crusoe, Chile | 06:00 | 19:00 |
23 | Pe mare | ||
24 | Santiago (Valparaiso), Chile | 07:00 |
Itinerariul de croazieră se poate modifica fără o notificare prealabilă, în condițiile în care situatia o va impune.